Архiв

Знайти мотивацію учня - місія здійснена! Практичні поради з досвіду тьютора

Початок: 19 червня о 16:00

Ведучий/ведучі: Тетяна Швець, канд. пед. наук, заступник директора з науково-методичної роботи, директор програм в International Academy of Tutoring.

Актуальність: Мотивація учнів - одна з найважливіших проблем, яка, в умовах дистанційного навчання. дуже гостро постала перед педагогами та батьками. В кожного з нас є мотивація, але не завжди ми її бачимо та розуміємо. Намагаємося відшукати «чарівні пігулки» ззовні, коли відповідь в середині нас.  Вчителі як радники, досвідчені спостерігачі, можуть допомогти учням у пошуках своїх джерел мотиваціїі на кожному з етапів розвитку. Вчителі шукають засоби впливу на учня, інколи вдаючись до маніпуляцій, тиску. Всього цього можна уникнути, якщо не звинувачувати дитину у лінощах, а правильно діяти, щоб не згасити її інтерес до навчання та саморозвитку. 

Кому буде корисним: вчителям закладів загальної середньої освіти, активістам громадських освітніх та батьківських організацій, батькам учнів.

Мета: отримати нові та структурувати наявні знання, вміння та навички мотивації учнів, зрозуміти, що «працює», а що «не працює», розібратися в законах мотивації. 

Зміст/план вебінару: 

1.    Закони мотивації: що працює, а що ні.

2.    Плюси та мінуси різних способів мотивації учнів.

3.    Умови мотивації та, як їх досягати.

4.    Як позбутися напруги у відносинах з учнем.

5.     Рекомендації та практичні поради у разі учнівського «нічого не хочу»

6.     Відповіді на запитання учасників.

Детально про автора вебінару: Швець Тетяна, канд. пед. наук, заступник директора з науково-методичної роботи Приватної школи «Афіни» (м.Київ), директор програм в International Academy of Tutoring, тренер, тьютор ІІ ступеня, супервізор тьюторів. Автор книги "Тьюторинг. Практики впровадження". Стипендіат гранту House of Europe з дослідження міжнародних практик впровадження тьюторингу.

Графік освітнього процесу: 

онлайн лекція - 1 год., практична робота - 1 год.

Вид підвищення кваліфікації: участь у вебінарі

Форма підвищення кваліфікації: дистанційна

Вартість надання освітньої послуги: 60 грн (у разі отримання учасником вебінару свідоцтва)

Документ, що видається за результатами підвищення кваліфікації: свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Після виконання програми підвищення кваліфікації учасники вебінару отримують свідоцтва, що відповідають вимогам чинного законодавства та можуть бути  зарахованими, як документи про підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Програма підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників відповідає вимогам постанови КМУ від 21.08.2019 No800 зі змінами, внесеними згідно з постановою КМ No1133 від 27.12.2019.

Напрямок

Розвиток професійних компетентностей

Набуті компетентностi

  • Стратегії роботи з учнями, які сприяють розвитку їх позитивної самооцінки
  • Формування мотивації та організації пізнавальної діяльності учнів
  • Організація процесу навчання, виховання та розвитку 
Тривалість семінару: 2 год. - кредит ЄКТС: 0.07
Поділитися